Trønderkarusellen nr 31

joomplu:183

Trønderkarusellen nr 31 er avholdt. Dette er et stevne arrangert av Hølonda Jff, Skaun Jff, Soknedal Jff og Orkla Jff. Vinneren etter hovedfinalen ble Ørjan Grinden fra Sørskogbygda JSK, nr.2 ble Magnus Nordhagen fra Sørskogbygda JSK og nr.3 ble Birger Meistad fra Trondheim JFF. Beste junior under stevnet ble Mats Ulfsnes fra Statsbygd Jff. Klikk på les mer knappen for resultatlister.

 

 

Finaleresultater trønderkarusellen:

1: Ørjan Grinden Sørskogbygda JSK 324
2: Magnus Nordhagen Sørskogbygda JSK 323-0
3: Birger Meistad Trondheim JFF 321-0
4: Mats Ulfsnes Statsbygd JFF 321-0
5: Kent Halvorsen Høland JSK 320-0
5: Thomas Sæteråsen Sørskogbygda JSK 320-0
7: Bjørn Roger Malvik Nidaros JSK 319-0
7: Jostein Hammerås Hølonda JFF 319-0
9: Sigbjørn Skar Sunndal JFF 317-0
9: Håkon Kveum Sel JFF 317-0
11: Odd Ingvar Myhren Soknedal JFF 316-0
12: Ola Hammerås Hølonda JFF 315-0
12: Lars Magnus Krogh Røros JFF 315-0
12: Henning Utti Høland JSK 315-0
15: Bård Egil Alstad Hølonda JFF 313-0
16: Reidar Strand Sunndal JFF 310-0
16: Knut Magne Waagbø Soknedal JFF 310-0
18: Erling Solem Statsbygd JFF 303-0
19: Magnus Malvik Nidaros JSK 301-0
20: Tor Martin Nordhagen Sørskogbygda JSK 300-0
21: Håkon Likværn Sørskogbygda JSK 298-0
22: Vegar Kveum Sel JFF 296-0
23: Vemund Strypet Oppdal JFL 293-0
24: Per Aage Aasen Åslia JSK 291-0
24: Bjørn Tore Lindberg Sørskogbygda JSK 291-0
26: Alf Otto Skar Beistad JFF 285-0
27: Sindre Waagbø Soknedal JFF 238-0
28: Lars Peder Haugen Soknedal JFF 78-0
29: Arnt Ola Mo Skaun JFF 70-0

Totalliste trønderkarusellen:

1: Magnus Nordhagen Sørskogbygda JSK 299
1: Ørjan Grinden Sørskogbygda JSK 299
3: Bjørn Roger Malvik Nidaros JSK 296
3: Mats Ulfsnes Statsbygd JFF 296
3: Birger Meistad Trondheim JFF 296
3: Kent Halvorsen Høland JSK 296
7: Jostein Hammerås Hølonda JFF 295
7: Henning Utti Høland JSK 295
7: Sigbjørn Skar Sunndal JFF 295
7: Thomas Sæteråsen Sørskogbygda JSK 295
11: Håkon Kveum Sel JFF 292
11: Ola Hsmmerås Hølonda JFF 292
13: Bjørn Tore Lindberg Sørskogbygda JSK 291
13: Per Aage Aasen Åslia JSK 291
13: Odd Ingvar Myhren Soknedal JFF 291
16: Lars Magnus Krogh Røros JFF 290
17: Bård Egil Alstad Hølonda JFF 289
18: Knut Magne Waagbø Soknedal JFF 286
19: Alf Otto Skar Beistad JFF 285
19: Reidar Strand Sunndal JFF 285
19: Erling Solem Statsbygd JFF 285
22: Lars Klemet Strand Høland JSK 284
22: Inge Mork Enebakk JFF 284
24: Odd Martin Habberstad Høland JSK 283
25: Håkon  Likværn Sørskogbygda JSK 281
26: Tor Martin Nordhagen Sørskogbygda JSK 279
27: Vegar Kveum Sel JFF 278
27: Jan Inge Schei Hemne JSK 278
27: Idar Presthus Rennebu JFF 278
30: Magnus Malvik Nidaros JSK 277
30: Per Magnar Rønning Verdal JFF 277
32: Erlend Konstad Hølonda JFF 276
33: Kjell Arne Uggedal Giske JFF 275
34: Sigbjørn Solberg Soknedal JFF 271
35: Vemund Strypet Opdal JFL 270
36: Harald Ekli Hølonda JFF 269
36: Erik Barhals Hemne JSK 269
38: Harald Gunnesmo Orkla JFF 267
38: Hans Jørgen Sæteråsen Sørskogbygda JSK 267
38: Stein Skaret Sørskogbygda JSK 267
38: Edit Hegre Rønning Verdal JFF 267
42: Ivar Kveum Sel JFF 265
43: Even E Stølen Hemne JSK 261
44: Tor Inge  Nordhagen Sørskogbygda JSK 260
44: Jostein Hoseth Orkla JFF 260
46: Siv Mariann Aas Røros JFF 255
46: Reidar Svartøyen Opdal JFL 255
46: Bjørn N Bones Soknedal JFF 255
49: Mona Holmbro Engebretsen Høland JSK 253
49: Wiggo Johs Walstad Meldal JFL 253
51: Odd Leirflaten Heidal JFF 248
51: Peder Bjarne Grønås Røros JFF 248
53: Anne Jorunn Byggstøyl Soknedal JFF 247
54: Svein Skar Sunndal JFF 244
55: Henrik Flå Hølonda JFF 241
56: Sverre Ekli Nidaros JSK 238
57: Lars Ingdal Orkla JFF 237
58: Nils N Nordhagen Sørskogbygda JSK 233
59: Kjell Hovde Hemne JSK 228
60: Sindre  Waagbø Soknedal JFF 223
61: Christian Solhøi Beitstad JSK 220
62: Kenneth Johnsen Beitstad JSK 219
63: Marius Lian Hemne JSK 217
63: Catrine Hotvedt Andebu JFF 217
63: Jørgen Kvam Beitstad JSK 217
66: Hans Ivar Hammerås Hølonda JFF 214
67: Jon Lian Hemne JSK 211
68: Lill Gundersen Enebakk JFF 210
69: Ole Johan Kvendbø Surnadal JFF 209
70: Gerard Enge Hemne JSK 204
71: Thomas Richstad Beitstad JSK 202
71: Egil Bjørkås Enebakk JFF 202
71: Tore Halgunset Orkla JFF 202
74: Jostein Aaring Leksvik JFF 200
75: Ole Jonny Estenstad Hølonda JFF 197
76: Jon Brede Dukan Nidaros JSK 189
76: Leif Stian Stubsjøen Hølonda JFF 189
78: Inge Ottar Onsøyen Hølonda JFF 171
79: Karl Wara Nidaros JSK 165
80: Endre Stølen Hemne JSK 158
81: Are Løseth Orkla JFF 142
82: Ove Roger Rømo Orkla JFF 132
82: Olav Melbye Meldal JFL 132
84: Jon Arve Nybro Orkla JFF 129
85: Per Melby Skaun JFF 123
86: Pål Rønningsgrind Singsås JFF 121
87: Espen Hagnes Nordstrand JFF 101
88: Knut Grut Orkla Jff 75
89: Trygve Stensås Soknedal JFF 72
90: Kent Arild  Moldal Heidal JFF 70
91: Ronny Johansen Hølonda JFF 62
92: Vidar Strypet Opdal JFL 60
93: Knut Lillebordal Soknedal JFF 59
94: Eirik Ove Aaen Alvdal JFF 58
95: Roar Svee Skaun JFF 57
96: Lars Peder Haugen Soknedal JFF 55
97: Ola  Nordhammer   54
98: Jørleiv Nyborg Skaun JFF 51
99: Audun Lilleberg Hølonda JFF 48
100: Arnt Ola Mo Skaun JFF 44